OMOS, spol. s r.o.

777-331646, 720-986787

Česká společnost OMOS, spol. s r.o.

Česká společnost OMOS, spol. s r.o. se zaměřuje na související oblasti voda – topení – plyn. Firma již od roku 1991 provádí topenářské práce, vodoinstalatérské práce, servis kotlů a další služby v oborech vodoinstalatérství, topenářství, zámečnictví, vzduchotechnika, měření a regulace, apod. Firma realizuje menší i větší zakázky především v regionu Liberec a Praha, působí však po celé republice. Během své existence jsme realizovali více než 500 zakázek nad půl milionu Kč. Dlouhodobě se zaměřujeme na kvalitu použitých materiálů i provedení prací. Věříme, že nejlepší reklamou je osobní doporučení a dobré jméno. Můžete se na nás spolehnout, můžete si nás ověřit u předchozích spokojených zákazníků. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Topenářské práce

Provádíme veškeré topenářské práce převážně pro průmyslové objekty, obytné i rodinné domy. Rozvody ÚT, chlazení a plynu (měděné, plastové, ocelové, lisované), vytápění plynovými kotli a zářiči, kotli na tuhá paliva, tepelnými čerpadly, podlahové vytápění, plynofikace objektů, malé a střední kotelny, rekonstrukce a výstavba plynových kotelen pro panelové domy, výměníkové stanice aj. Veškerou dodávku technologie vytápění montujeme na klíč včetně elektro, měření a regulace, servisu kotlů, apod. Servis kotlů i veškeré práce provádějí naši spolehliví a kvalifikovaní odborníci.

Vodoinstalatérské práce

Mezi nejběžnější vodoinstalatérské práce patří zdravotechnika, rozvody vody v objektech (plastové, měděné, litinové, lisované), vnitřní kanalizace, vodovody, montáže domových vodáren a bytových vodoměrů, montáže zařizovacích předmětů, údržba, servis a další vodoinstalatérské práce. Kontaktujte nás rádi a ochotně vám poradíme, zdarma oceníme vaši poptávku.